T510, PPG Envirobase HP, WB Engine Bay Converter (motorový konvertor), 1 l
       

T510, PPG Envirobase HP, WB Engine Bay Converter (motorový konvertor), 1 l

T510, PPG Envirobase HP, WB Engine Bay Converter (motorový konvertor), 1 l
       
T510 WB Engine Bay Converter je konvertor vodouředitelných bází Envirobase HP určených na opravu motorových prostor. Systém Envirobase High Performance na opravu vnitřních prostor byl vytvořen proto, aby usnadnil a zefektivnil postup při opravách specifických matných barev pro vnitřní prostory nebo při opravách verzí povrchových barev s nízkým stupněm lesku. Přímou aplikací na povrchy op více

T510 WB Engine Bay Converter je konvertor vodouředitelných bází Envirobase HP určených na opravu motorových prostor.

Systém Envirobase High Performance na opravu vnitřních prostor byl vytvořen proto, aby usnadnil a zefektivnil postup při opravách specifických matných barev pro vnitřní prostory nebo při opravách verzí povrchových barev s nízkým stupněm lesku.

Přímou aplikací na povrchy opatřené elektroforézou dochází ke vzniku podkladové barvy, která je přesně srovnatelná se vzhledem originálního konečného povrchu na vnitřních plochách. To znamená, že tento postup zároveň poskytuje barevný podklad “mokrý do mokrého”, který může být za účelem obnovení originálního konečného povrchu vnějších ploch přelakován vrchním krycím lakem, a tak není třeba aplikovat další vrstvu podkladu.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem
Technický list: Stáhnout (0.2 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: T51001
Výrobce: PPG Envirobase

Související produkty

         
  PPG
  NEXA Autocolor
  PPG Delfleet One
  Quickline
  MaxMeyer
  PPG Selemix
  PPG Protective & Marine
  3M