T4006, PPG Envirobase HP, Fireside Copper (měděná xirallic), 0,5 l
       

T4006, PPG Envirobase HP, Fireside Copper (měděná xirallic), 0,5 l

T4006, PPG Envirobase HP, Fireside Copper (měděná xirallic), 0,5 l
       
T4006 je pigment vodou ředitelného systému PPG Envirobase High Performance, míchacího systému bází, který významně snižuje emise organických rozpouštědel do okolního prostředí a je v souladu s požadavky současné legislativy. Doporučené ředění: T494 / T495 deionizovaná voda Pokud jsou aplikovány jako součást dvou nebo vícevrstvého barevného lakovacího systému, vytvářejí namíchané barvy více

T4006 je pigment vodou ředitelného systému PPG Envirobase High Performance, míchacího systému bází, který významně snižuje emise organických rozpouštědel do okolního prostředí a je v souladu s požadavky současné legislativy.

Doporučené ředění: T494 / T495 deionizovaná voda

Pokud jsou aplikovány jako součást dvou nebo vícevrstvého barevného lakovacího systému, vytvářejí namíchané barvy systému Envirobase® High Performance finální barevný povrch s pastelovým, metalickým, perleťovým nebo speciálním efektem a poskytují excelentní kryvost a schopnost provádět opravy „do přestřiku”.

V kombinaci s vysoce kvalitními čirými laky a základy PPG poskytuje systém Envirobase® High Performance povrch s excelentním leskem, odolností a trvanlivostí. Systém je vysoce kvalitní, přitom flexibilní a snadno aplikovatelný na široké spektrum oprav.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem
Technický list: Stáhnout (0.3 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: T4006
Výrobce: PPG Envirobase
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M