Udržovací set na dřevěné dveře Remmers (čisticí prostředek a balzám)
       

Udržovací set na dřevěné dveře Remmers (čisticí prostředek a balzám)

Udržovací set na dřevěné dveře Remmers (čisticí prostředek a balzám)
       
Čisticí prostředek a ochranný balzám pro dřevěné vstupní dveře. Balení obsahuje 250 ml čističe, 250 ml balzámu a 2 speciální hadříky. Použití: péče o lakovaná a lazurovaná dřevěná okna opatřená nátěrem Remmers. Vlastnosti: pravidelné používání pomáhá prodloužit renovační intervaly a životnost povrchů. Osvěžuje barevný efekt a lesk. Slouží i jako dodatečná ochrana před povětr více

Čisticí prostředek a ochranný balzám pro dřevěné vstupní dveře. Balení obsahuje 250 ml čističe, 250 ml balzámu a 2 speciální hadříky.

Použití: péče o lakovaná a lazurovaná dřevěná okna opatřená nátěrem Remmers.

Vlastnosti: pravidelné používání pomáhá prodloužit renovační intervaly a životnost povrchů. Osvěžuje barevný efekt a lesk. Slouží i jako dodatečná ochrana před povětrnostními vlivy.

Aplikace: Bavlněný hadřík napusťte čističem a plochu vyčistěte. Nechte schnout 30 min. Druhým speciálním hadříkem rovnoměrně v jednom směru naneste tenkou vrstvu pečujícího balzámu. Nevoskujte a nedrhněte. Spotřeba cca. 5 - 10 ml/m2 na pracovní krok.

méně
Není skladem
512,40 Kč bez DPH / ks
620,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.7 MB)
Objednací číslo: 274601
Výrobce: Remmers
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M