T491, PPG Envirobase HP, Matting Base (matovací báze), 1 l
     

T491, PPG Envirobase HP, Matting Base (matovací báze), 1 l

T491, PPG Envirobase HP, Matting Base (matovací báze), 1 l
     
T491 je matovací báze vodou ředitelného systému PPG Envirobase® High Performance, míchacího systému bází, který je šetrný k přírodě, významně snižuje emise organických rozpouštědel do okolního prostředí a je v souladu s požadavky současné legislativy. . Doporučené ředění: T494 / T495 deionizovaná voda Pokud jsou aplikovány jako součást dvou nebo vícevrstvého barevného lakovacího systém více

T491 je matovací báze vodou ředitelného systému PPG Envirobase® High Performance, míchacího systému bází, který je šetrný k přírodě, významně snižuje emise organických rozpouštědel do okolního prostředí a je v souladu s požadavky současné legislativy.

.

Doporučené ředění: T494 / T495 deionizovaná voda

Pokud jsou aplikovány jako součást dvou nebo vícevrstvého barevného lakovacího systému, vytvářejí namíchané barvy systému Envirobase® High Performance finální barevný povrch s pastelovým, metalickým, perleťovým nebo speciálním efektem a poskytují excelentní kryvost a schopnost provádět opravy „do přestřiku”.

V kombinaci s vysoce kvalitními čirými laky a základy PPG poskytuje systém Envirobase® High Performance povrch s excelentním leskem, odolností a trvanlivostí. Systém je vysoce kvalitní, přitom flexibilní a snadno aplikovatelný na široké spektrum oprav.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem > 5 ks
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: T49101
Výrobce: PPG Envirobase
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M