Sprej Pintyplus P150 stříbrná 400 ml Bezpečnostní informace
       

Sprej Pintyplus P150 stříbrná 400 ml

Bezpečnostní informace
       
Velmi rychleschnoucí akrylový email a lak Vlastností: Pintyplus Evolution je díky svému rychlému schnutí ideální pro barvení povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace. K dispozici ve standardních barvách RAL pro účely údržby a oprav nebo jen pro dekorování předmětů. Pro široké možnosti použití: od průmyslového vybavení, trubek nebo technických dílů, až po dekorativní předměty jako js více

Velmi rychleschnoucí akrylový email a lak

Vlastností: Pintyplus Evolution je díky svému rychlému schnutí ideální pro barvení povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace. K dispozici ve standardních barvách RAL pro účely údržby a oprav nebo jen pro dekorování předmětů. Pro široké možnosti použití: od průmyslového vybavení, trubek nebo technických dílů, až po dekorativní předměty jako jsou židle, lavičky, zahradní stoly nebo dokonce lustry.

Balení: 270/200ml a 520/400 ml

Barevné odstíny: Dle vzorkovnice barevných odstínů. Jsou dostupné v široké škále RAL odstínů.

Zpracování:

  • Lakovaná plocha musí být čistá, suchá a zbavená mastnoty a nečistot. Podle materiálu podkladu nejprve odrezit, vybrousit, očistit a vytmelit.
  • Dózu se sprejem důkladně protřepat, min. 2 minuty (počítáno od slyšitelného rázu míchacích kuliček), abychom dosáhli rovnoměrného promíchání pigmentu s ostatními složkami spreje.
  • Při stříkání držíme dózu pokud možno neustále ve svislém směru. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Na vzorku vyzkoušíme správnost odstínu, fungování spreje a snášenlivost s podkladem. Správný odstup od stříkaného předmětu je cca 25 cm. Začněte nástřik vždy vně (vedle - ne na stříkané ploše) stříkaného objektu.
  • Naneseme více slabých vrstev křížovým způsobem. Nejdříve vertikálně a poté horizontálně. Mezi jednotlivými křížovými vrstvami počkáme 2-3 minuty.
  • Dózu po použití obraťte dnem vzhůru, trysku tlačit tak dlouho, dokud nevystupuje pouze hnací plyn bez barvy, tím se zabrání zalepení trysky. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Skladujte při teplotách +5°C až +25°C ve svislé poloze, ventilem vzhůru.

Teoretická vydatnost: 200 ml / 1 m2

méně
Skladem u výrobce - dodací lhůta 3 pracovní dny
97,90 Kč bez DPH / ks
118,46 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 278
Výrobce: PINTYPLUS
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M