Sprej Pintyplus na disky stříbrná 400 ml
       

Sprej Pintyplus na disky stříbrná 400 ml

       
Barva na ráfky Pintyplus. Vlastností: Akrylová barva ve spreji na ráfky bez chromových a olověných komponentů. Použití produktu: Byla vytvořena pro snadné zkrášlení a ochranu slitinových a ocelových ráfků a poklic. Poskytuje vysokou přilnavost a odolnost proti oděru, vlhkosti a benzínu. Před aplikací chraňte vnější prvky a očistěte povrch. Balení 400 ml Zprac více

Barva na ráfky Pintyplus.

Vlastností: Akrylová barva ve spreji na ráfky bez chromových a olověných komponentů.

Použití produktu: Byla vytvořena pro snadné zkrášlení a ochranu slitinových a ocelových ráfků a poklic. Poskytuje vysokou přilnavost a odolnost proti oděru, vlhkosti a benzínu. Před aplikací chraňte vnější prvky a očistěte povrch.

Balení 400 ml

Zpracování:

  • Povrch určený k natírání musí být čistý, suchý a zbavený jakýchkoli nečistot. Očistěte rez a případné šupiny drátěným kartáčem. Mastné skvrny odstraňte rozpouštědlem.
  • Po zaznění zvuku míchacích kuliček, plechovku silně protřepejte po dobu 1 minuty. Stříkejte ze vzdálenosti 25-30 cm. Nanášejte rychle tenké vrstvy, nejprve horizontálně a poté vertikálně. Doporučujeme nastříkat dvě tenké vrstvy namísto jedné silné vrstvy, abyste dosáhli rovnoměrného pokrytí a zabránili stékání barvy.
  • Po dokončení stříkání obraťte plechovku vzhůru nohama a zmáčkněte trysku, dokud nebude vycházet jen plyn. Takto trysku vyčistíme a zabráníme jejímu ucpání.

Tipy pro použití: Na lakovaných površích, pokud jsou správně přilnuté, pokračujte lehkým broušením, aby se usnadnilo přilnutí barvy. Pokud špatně přilne, tak jej odstraňte. Pro usnadnění čištění povrchu od zbytků barvy doporučujeme použít Odstraňovač nátěrů Paint Stripper. Začněte a skončete stříkání mimo okraje ráfku kola. Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte ve větraných prostorách. Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

Teoretická vydatnost: 520/400 ml = 2 m2

méně
Skladem
130,58 Kč bez DPH / ks
158,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.2 MB)
Objednací číslo: 207
Výrobce: PINTYPLUS
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M