Sprej Pintyplus bezbarvý auto lak lesk 400 ml
     

Sprej Pintyplus bezbarvý auto lak lesk 400 ml

     
Lak Pintyplus Auto Vlastností: Lesklý lak ve spreji pro ochranu různých částí vozidla, zejména částí vystavených teplu. Tepelná odolnost do 180oC. Vysoce lesklý povrch a velká odolnost proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Pro lakování autodílů doporučujeme produkty z řady Pintyplus Auto. Lak Pintyplus Auto je kompatibilní s jakýmkoliv produktem z této řady. Před lakováním se ujis více

Lak Pintyplus Auto

Vlastností: Lesklý lak ve spreji pro ochranu různých částí vozidla, zejména částí vystavených teplu. Tepelná odolnost do 180oC. Vysoce lesklý povrch a velká odolnost proti poškrábání a povětrnostním vlivům. Pro lakování autodílů doporučujeme produkty z řady Pintyplus Auto. Lak Pintyplus Auto je kompatibilní s jakýmkoliv produktem z této řady. Před lakováním se ujistěte, že je barva zcela suchá. Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte sprej ve větraných prostorách. Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

Použití produktu: Vyrobeno pro snadnou ochranu ráfků, brzdových třmenů, zrcátek, bubnů, poklic a podobných dílů.

Balení 400ml

Barevné odstíny: bezbarvý

Zpracování:

  • Lakovaná plocha musí být čistá, suchá a zbavená mastnoty a nečistot. Podle materiálu podkladu nejprve odrezit, vybrousit, očistit a vytmelit.
  • Dózu se sprejem důkladně protřepat, min. 2 minuty (počítáno od slyšitelného rázu míchacích kuliček), abychom dosáhli rovnoměrného promíchání pigmentu s ostatními složkami spreje.
  • Při stříkání držíme dózu pokud možno neustále ve svislém směru. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Na vzorku vyzkoušíme správnost odstínu, fungování spreje a snášenlivost s podkladem. Správný odstup od stříkaného předmětu je cca 25cm. Začněte nástřik vždy vně (vedle - ne na stříkané ploše) stříkaného objektu.
  • Naneseme více slabých vrstev křížovým způsobem. Nejdříve vertikálně a poté horizontálně. Mezi jednotlivými křížovými vrstvami počkáme 2-3 minuty.
  • Dózu po použití obraťte dnem vzhůru, trysku tlačit tak dlouho, dokud nevystupuje pouze hnací plyn bez barvy, tím se zabrání zalepení trysky. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Skladujte při teplotách +5°C až +25°C ve svislé poloze, ventilem vzhůru.

Teoretická vydatnost: 2 m2

méně
Skladem > 5 ks
122,31 Kč bez DPH / ks
148,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 749
Výrobce: PINTYPLUS
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M