Sprej Pintyplus galvanizační základ stříbrný 400 ml
     

Sprej Pintyplus galvanizační základ stříbrný 400 ml

     
Galvanizační základ na kovy Pintyplus. Vlastností: Antikorozní galvazinkový základní nátěr na bázi hliníku, pryskyřice a dalších přísad. Zvýšená antikorozní ochrana na kovovém povrchu. Hladký, jednotný a lesklý povrch. Excelentní odolnost proti povětrnostním vlivům. Použití produktu: Slouží k ochraně kovových povrchů proti korozi na kovových konstrukcích, plotech, zásobnícíc více

Galvanizační základ na kovy Pintyplus.

Vlastností: Antikorozní galvazinkový základní nátěr na bázi hliníku, pryskyřice a dalších přísad. Zvýšená antikorozní ochrana na kovovém povrchu. Hladký, jednotný a lesklý povrch. Excelentní odolnost proti povětrnostním vlivům.

Použití produktu: Slouží k ochraně kovových povrchů proti korozi na kovových konstrukcích, plotech, zásobnících, zemědělských strojích, železničních zařízeních, potrubí, spojovacích materiálech atd. Používá se pro opravu a retušování oprav po svařování nebo pozinkování.

Balení 400 ml

Zpracování: Povrch barveného předmětu musí být suchý a zbavený nečistot. Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty, až uslyšíte zvuk kuliček. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučuje se stříkat dvě tenké vrstvy místo jedné silné, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a nedocházelo ke stékání barvy. Po dokončení aplikace obraťte plechovku dnem vzhůru a stlačte trysku, dokud nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo jejímu ucpání. Nepoužívejte na zařízení připojené k elektrické síti a aplikujte ve větraných prostorech.

Tipy pro použití: Pokud chcete povrch dále barvit, použijte PINTYPLUS EVOLUTION nebo PINTYPLUS BASIC. Před aplikací doporučujeme pro zvýšení přilnavosti soudržné povrchy lehce přebrousit, nesoudržné části povrchu úplně odstranit. Pro snadnější odstranění zbytků barev a laků doporučujeme použít Greenox odstraňovač nátěrů.

Teoretická vydatnost: 520/400 ml = 2 m2

méně
Není skladem
124,79 Kč bez DPH / ks
151,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 738
Výrobce: PINTYPLUS
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M