Sprej Pintyplus aqua černá 400 ml Bezpečnostní informace
     

Sprej Pintyplus aqua černá 400 ml

Sprej Pintyplus aqua černá 400 ml Bezpečnostní informace
     
Vodou ředitelný Pintyplus AQUA sprej Vlastností: Rychleschnoucí barva ve spreji na vodní bázi. Více šetrná k životnímu prostředí, netoxická a s nízkou úrovní zápachu. Sprej je vhodný pro použití v interiéru a exteriéru. Použitelný na všechny typy povrchů, včetně pěnového polystyrenu. Během prvních 15 minut lze smýt vodou a mýdlem. Balení: 400 ml Barevné odstíny: Dle více

Vodou ředitelný Pintyplus AQUA sprej

Vlastností: Rychleschnoucí barva ve spreji na vodní bázi. Více šetrná k životnímu prostředí, netoxická a s nízkou úrovní zápachu. Sprej je vhodný pro použití v interiéru a exteriéru. Použitelný na všechny typy povrchů, včetně pěnového polystyrenu. Během prvních 15 minut lze smýt vodou a mýdlem.

Balení: 400 ml

Barevné odstíny: Dle vzorkovníce.

Zpracování:

  • Lakovaná plocha musí být čistá, suchá a zbavená mastnoty a nečistot. Podle materiálu podkladu nejprve odrezit, vybrousit, očistit a vytmelit.
  • Dózu se sprejem důkladně protřepat, min. 2 minuty (počítáno od slyšitelného rázu míchacích kuliček), abychom dosáhli rovnoměrného promíchání pigmentu s ostatními složkami spreje.
  • Při stříkání držíme dózu pokud možno neustále ve svislém směru. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Na vzorku vyzkoušíme správnost odstínu, fungování spreje a snášenlivost s podkladem. Správný odstup od stříkaného předmětu je cca 25cm. Začněte nástřik vždy vně (vedle - ne na stříkané ploše) stříkaného objektu.
  • Naneseme více slabých vrstev křížovým způsobem. Nejdříve vertikálně a poté horizontálně. Mezi jednotlivými křížovými vrstvami počkáme 2-3 minuty.
  • Dózu po použití obraťte dnem vzhůru, trysku tlačit tak dlouho, dokud nevystupuje pouze hnací plyn bez barvy, tím se zabrání zalepení trysky. Kromě sprejů, které mají úhel použitelnosti 360°C. Skladujte při teplotách +5°C až +25°C ve svislé poloze, ventilem vzhůru.

Teoretická vydatnost: 520/400 ml = 1,4 m2

méně
Není skladem
168,20 Kč bez DPH / ks
203,52 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 577
Výrobce: PINTYPLUS
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M