Presto tmel na plasty 250 g
     

Presto tmel na plasty 250 g

Presto tmel na plasty 250 g
     
Presto tmel na plasty  Presto tmel na plasty je 2-komponentní černý polyesterový tmel jako směs vysoce elastické, amino polyesterové pryskyřice s různými minerály a plnivy šetrných k životnímu prostředí. Pro vyplnění škrábanců a další škody na plastových dílech. Díky jeho tixotropní vlastnosti a měkkosti má velmi dobrou schopnost vytvářet požadované tvary. Kromě velmi dobré přilnavos více

Presto tmel na plasty 

Presto tmel na plasty je 2-komponentní černý polyesterový tmel jako směs vysoce elastické, amino polyesterové pryskyřice s různými minerály a plnivy šetrných k životnímu prostředí. Pro vyplnění škrábanců a další škody na plastových dílech. Díky jeho tixotropní vlastnosti a měkkosti má velmi dobrou schopnost vytvářet požadované tvary.

Kromě velmi dobré přilnavosti na téměř všechny umělé hmoty, tmel může také být aplikován na karoserie a pozinkované plechy.

Pro přípravu a dokončením doporučujeme naše presto brusné papíry. Nabízíme široký sortiment jemných a hrubých papírů pro suché i mokré broušení.

Obsah: 250 g

méně
Skladem
147,11 Kč bez DPH / ks
178,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.4 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.2 MB)
Objednací číslo: 318627
Výrobce: Presto
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M