Bezúdržbová polomaska 3M série 4000+, s integrovanými filtry FFA1P2RD
     

Bezúdržbová polomaska 3M série 4000+, s integrovanými filtry FFA1P2RD

Bezúdržbová polomaska 3M série 4000+, s integrovanými filtry FFA1P2RD
     
3M polomaska pro lakýrníky řady 4000+ s integrovanými uhlíkovými filtry FFA1P2RD (filtry proti plynům, výparům a částicím) má vyváženou ergonomickou konstrukci s optimálním zorným polem. Je vyrobena z měkkého hypoalergenního materiálu. Má nastavitelné náhlavní pásky, snadno upevnitelné pásky na krk a texturované těsnění v obličejové části. 3M™ 4251 (FFA1P2RD) poskytuje ochranu proti organic více

3M polomaska pro lakýrníky řady 4000+ s integrovanými uhlíkovými filtry FFA1P2RD (filtry proti plynům, výparům a částicím) má vyváženou ergonomickou konstrukci s optimálním zorným polem. Je vyrobena z měkkého hypoalergenního materiálu. Má nastavitelné náhlavní pásky, snadno upevnitelné pásky na krk a texturované těsnění v obličejové části.

3M™ 4251 (FFA1P2RD) poskytuje ochranu proti organickým výparům (s dobrými varovnými vlastnostmi a bodem varu> 65 °C) až do koncentrace 10násobku PEL* nebo 1000 ppm (částic/milion), platí nižší z obou hodnot, a 12násobku PEL* v případě částic.

Respirátory se mohou používat dokud se nepoškodí, dokud se částicový filtr neucpe, dokud nejsou plynové filtry saturovány nebo po dobu jednoho měsíce.

Maska disponuje novou vylepšenou sestavou výdechového ventilu, která snižuje dýchací odpor o více než 40% v porovnání s předchozí řadou 4000.

Jedna univerzální velikost.

méně
Skladem > 5 ks
575,28 Kč bez DPH / ks
696,09 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 04251
Výrobce: 3M
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M