Olejová lazura [eco], Remmers, mahagon, 2,5 l Bezpečnostní informace
       

Olejová lazura [eco], Remmers, mahagon, 2,5 l

Olejová lazura [eco], Remmers, mahagon, 2,5 l Bezpečnostní informace
       
Vodou ředitelná středněvrstvá lazura od Remmers na bázi obnovitelných surovin pro dřevo v interiéru i exteriéru. Použití: dřevo v interiéru a exteriéru. Používá se k ochraně dřevěných oken, dveří, okenic, obkladů, zahradních domků, plotů, hrázdění, přístřešků pro auta, dřevěného obložení. Vhodný i pro dřevěné úly a další komponenty používané ve včelařství. Vlastnosti: Na bázi více

Vodou ředitelná středněvrstvá lazura od Remmers na bázi obnovitelných surovin pro dřevo v interiéru i exteriéru.

Použití: dřevo v interiéru a exteriéru. Používá se k ochraně dřevěných oken, dveří, okenic, obkladů, zahradních domků, plotů, hrázdění, přístřešků pro auta, dřevěného obložení. Vhodný i pro dřevěné úly a další komponenty používané ve včelařství.

Vlastnosti: Na bázi obnovitelných surovin - minimálně 80%. Certifikovaná zdravotní nezávadnost pro včely. Veganský produkt. Na bázi vody s minimálním obsahem rozpouštědel. Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Nelepivý, neskapává.

Aplikace: přípravek je připraven k přímé aplikaci bez nutnosti ředění. Spotřeba cca. 60 ml/m2 na jeden nátěr. Po uschnutí naneste 2. vrstvu, v případě potřeby další. Přetíratelný po cca 8 hodinách. Všechny barevné odstíny lze mezi sebou vzájemně míchat.

méně
Skladem u výrobce - dodací lhůta 3 pracovní dny
797,52 Kč bez DPH / ks
965,00 Kč vč. DPH / ks
319,01 Kč bez DPH / l
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: 4600767803
Výrobce: Remmers
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M