Muresko B1 silikonová fasádní barva 10 l Bezpečnostní informace
       

Muresko B1 silikonová fasádní barva 10 l

Muresko B1 silikonová fasádní barva 10 l Bezpečnostní informace
       
Univerzální silikonová barva na SilaCryl bázi, s minerálním charakterem, vysokou difúzní schopností, vysoce hydrofobní a tónovatelná v nejširší škále barev. Použití: Fasádní nátěr na hladký nebo strukturovaný podklad. Silikonová fasádní barva s velice dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a dostatečnou prodyšností pro CO2. SilaCryl báze zaručuje širokou šk více

Univerzální silikonová barva na SilaCryl bázi, s minerálním charakterem, vysokou difúzní schopností, vysoce hydrofobní a tónovatelná v nejširší škále barev.

Použití: Fasádní nátěr na hladký nebo strukturovaný podklad. Silikonová fasádní barva s velice dobrou ochranou proti vlhkosti, vysokou prodyšností pro vodní páry a dostatečnou prodyšností pro CO2. SilaCryl báze zaručuje širokou škálu barev, odolnost vůči vlivům povětrnosti, odolnost před křídováním a přídržnost jako nejlepší barvy na bázi čistých akrylátů.

Balení / velikosti nádob: 2,5 l, 10 l

Barevné odstíny: Bílá. Lze tónovat v systému ColorExpress .

Stupeň lesku: Matná

Postup nanášení: Před zpracováním ověřte správnost barevného odstínu. Dodatečné reklamace nebudou uznány. Základní nátěr: OptiSilan TiefGrund. Krycí nátěr: Muresko řeďte max. 5% pitné vody. Lze nanášet válečkem, natíráním nebo stříkáním.

méně
Není skladem
3 228,93 Kč bez DPH / ks
3 907,01 Kč vč. DPH / ks
322,89 Kč bez DPH / l
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.1 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.4 MB)
Objednací číslo: 794770
Výrobce: Caparol
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M