Montážní pěna Genius Gun 600 ml
       

Montážní pěna Genius Gun 600 ml

       
Montážní pěna GENIUS GUN Vlastností: Díky patentovanému aplikátoru GENIUS GUN umožňuje precizní a snadné nanášení pěny včetně možnosti kdykoli práci přerušit a náplň tak spotřebovat po částech s časovým odstupem bez nebezpečí zalepení ventilu. Komfortní a bezpečná rukojeť umožňuje nanášení pěny jednou rukou jako v případě práce s profesionální aplikační pistolí. Pracovní postup více

Montážní pěna GENIUS GUN

Vlastností: Díky patentovanému aplikátoru GENIUS GUN umožňuje precizní a snadné nanášení pěny včetně možnosti kdykoli práci přerušit a náplň tak spotřebovat po částech s časovým odstupem bez nebezpečí zalepení ventilu. Komfortní a bezpečná rukojeť umožňuje nanášení pěny jednou rukou jako v případě práce s profesionální aplikační pistolí.

Pracovní postup:

  • Všechny povrchy musí být čisté, bez prachu nebo mastnoty. Povrch vyplňované spáry navlhčete rozprašovačem.
  • Plechovku s pěnou před zahájením práce důkladně protřepejte po dobu min. 30 sekund. Pracovní teplota +5°C až +35°C.
  • Odklopte víčko aplikátoru, tím se odjistí spoušť.
  • Použijte ochranné rukavice uložené pod víčkem.
  • Uvolněte aplikační trubičku.
  • Uchopte dózu za aplikátor v poloze dnem vzhůru a stiskem spouště opatrně dávkujte pěnu do spáry. Spáry vyplňujte z 30 až 40% jejich celkového objemu, pěna v průběhu vytvrzování expanduje. Během aplikace dózu opakovaně protřepávejte. Pokud pěnu aplikujete ve více vrstvách, navlhčete povrch každé nanesené vrstvy.
  • V případě potřeby přerušení práce vylomte z víčka uzávěr aplikační trubičky a důkladně ji uzavřete šroubovým pohybem.
  • Zaklopením víčka opět zajistíte spoušť. Takto můžete pěnu skladovat až podobu 6 týdnů. Před opětovným použitím znovu protřepejte, odklopte víčko a vyjměte uzávěr z aplikační trubičky.
  • méně
Není skladem
145,50 Kč bez DPH / ks
176,06 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 6901950
Výrobce: Soudal
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M