Lukofob 39 hydrofobní nátěr 1 l
       

Lukofob 39 hydrofobní nátěr 1 l

Lukofob 39 hydrofobní nátěr 1 l
       
Lukofob 39 hydrofobní nátěr. Vlastností: Silikonový koncentrát metylsilanolátu pro hydrofobizaci většiny světlých minerálních dobře nasákavých povrchů (omítky, beton, cihly, pískovec, vápenec). Před aplikací nástřikem a nátěrem se ředí vodou v poměru 1:10 – 1:40 nebo minimálně 1:75 pro máčecí lázně. Další použití jako injektážní přípravek do zdiva proti vlínající zemní vlhkosti. více

Lukofob 39 hydrofobní nátěr.

Vlastností: Silikonový koncentrát metylsilanolátu pro hydrofobizaci většiny světlých minerálních dobře nasákavých povrchů (omítky, beton, cihly, pískovec, vápenec). Před aplikací nástřikem a nátěrem se ředí vodou v poměru 1:10 – 1:40 nebo minimálně 1:75 pro máčecí lázně. Další použití jako injektážní přípravek do zdiva proti vlínající zemní vlhkosti.

Použití: Finální povrchová ochrana všech porézních silikátových materiálů (omítka, plynosilikát, beton, pískovec, cihly, pálená nebo vláknocementová střešní krytina) před povětrnostními vlivy. Je vhodný pouze na dobře nasákavé, světlejší podklady. Nanáší se po naředění vodou pouze v jedné vrstvě tak, aby došlo k jeho úplnému vsáknutí do podkladu.

Barva: čirá až nažloutlá

Ředění: voda

Balení: 1 l

Charakteristika:

  • Omezení nasákavosti porézních silikátových materiálů,
  • snížení špinivostí ošetřeného materiálu,
  • zachování paropropustností materiálu,
  • zachování původního vzhledu materiálu,
  • omezení podmínek pro výskyt nežádoucích mikroorganismů,
  • dlouhodobá životnost díky odolnosti silikonů vůči povětrnosti, UV, nízkým či vysokým teplotám,
  • jednoduchá aplikace nátěrem, nástřikem, některé typy i máčením,
  • finální úprava přetíratelná pouze rozpouštědlovým nátěrovým systémem.

Lukofoby jsou kapaliny na bázi silikonu, které slouží k hydrofobizaci porézních silikátových stavebních materiálů. Jejich aplikací se omezuje nasákavost dešťové vody do povrchu, snižuje špinivost a vymývání rozpustných podílů, nedochází k působení kyselých dešťů a je zachována tepelná izolace zdících silikátových materiálů. Životnost hydrofobních úprav činí 5 až 10 let a lze ji opakovat.

méně
Skladem u výrobce - dodací lhůta 3 pracovní dny
437,19 Kč bez DPH / ks
529,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.2 MB)
Objednací číslo: 475198
Výrobce: Lukofob
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M