Lepidlo na polystyren Flexbal 1 kg
     

Lepidlo na polystyren Flexbal 1 kg

     
Uniflex Flexbal V7510L disperzní lepidlo na polystyren. Vlastností: UNIFLEX NA POLYSTYREN V 7510L na polystyren se používá pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny. Příprava podkladu: Podklady musí být savé (omítka, pórobeton, beton, dřevo atd.), suché a pevné. Případné staré nátěry ve větších vrstvách je nutné oškrábat, výrazně savé a sprašující pov více

Uniflex Flexbal V7510L disperzní lepidlo na polystyren.

Vlastností: UNIFLEX NA POLYSTYREN V 7510L na polystyren se používá pro lepení polystyrenových dekoračních obkladů na stropy a stěny.

Příprava podkladu: Podklady musí být savé (omítka, pórobeton, beton, dřevo atd.), suché a pevné. Případné staré nátěry ve větších vrstvách je nutné oškrábat, výrazně savé a sprašující povrchy je nutné napenetrovat vhodným penetračním prostředkem BARLET, REMAL nebo SOICRAT. Po 4 hodinách schnutí penetrace je možné lepit.

Ředění: Neředí se, k omytí pomůcek voda

Balení: 0,75 l; 2,5 l

Způsob aplikace: Stěrka

Zpracování: Lepidlo se pro lepení neředí. Lepidlo se nanáší na obklady bodově v rozích a uprostřed v tloušťce 1 – 2 mm. Potom se obklad ihned přitiskne k podkladu a podrží asi 10 vteřin. Teplota podkladu a prostředí musí být při lepení min. + 15 0 C.

Orientační spotřeba: 170-230 g/m2

méně
Skladem
179,34 Kč bez DPH / ks
217,00 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 500595
Výrobce: BARVY A LAKY HOSTIVAŘ
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M