Hydroxid sodný, louh perličky Baltech
     

Hydroxid sodný, louh perličky Baltech

     
Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky Popis Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně. Nejen k čištění kotlů, potrubí a  odpadů. Dávkování se řídí příslušným pracovním postupem. Hydroxid sodný je látka hygroskopická. Ze vzduchu pohlcuje oxid uhlič více

Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně, perličky

Popis

Baltech hydroxid sodný, louh, k čištění odpadů a potrubí, bělení a barvení textilií, odmašťovací lázně. Nejen k čištění kotlů, potrubí a  odpadů. Dávkování se řídí příslušným pracovním postupem. Hydroxid sodný je látka hygroskopická. Ze vzduchu pohlcuje oxid uhličitý. Snadno se rozpouští ve vodě a  etanolu. Při rozpouštění se uvolňuje velké množství tepla. Roztok reaguje silně alkalicky.

Organické nečistoty, zvířecí srst, chlupy, nehty či vlasy mohou způsobit ucpání odpadu v koupelně, na toaletě i v kuchyni. Tyto nečistoty vytvoří odolnou a pevnou zábranu, kvůli které bude průtok vody prakticky nemožný. Ucpané toalety a odpady jsou běžnou praxí a jednou se objeví v každé domácnosti. V domácnostech je louh využíván především k čištění vodovodních odpadů a trubek. Snadno si poradí s organickým materiálem různého druhu a ucpaný odpad během několika minut opět zpřístupní.

Hydroxid sodný, lidově zvaný louh, je velmi silná žíravina. Jiné názvy pro hydroxid sodný jsou také natron, sodium hydroxide nebo caustic soda. Chemický vzorec louhu je NaOH. Hydroxid sodný není hořlavý ani výbušný, ale za působení tepla se může rozkládat a vytvářet leptavé či toxické plyny.

Vlastnosti hydroxidu sodného BALTECH:

  • perličky
  • balení 1 kg
  • hydroxi sodný louh
  • k čištění odpadů a potrubí
  • bělení a barvení textilií
  • odmašťovací lázně
  • k čištění kotlů
  • složení 97 % hydroxid sodný
méně
Hydroxid sodný perličky Baltech louh 500 g

500 g

Objednací číslo: 625906
76,86 Kč bez DPH / ks
93,00 Kč vč. DPH / ks
 > 5 ks
- +
Hydroxid sodný perličky Baltech louh 1 kg

1 kg

Objednací číslo: 625907
123,14 Kč bez DPH / ks
149,00 Kč vč. DPH / ks
 > 5 ks
- +
Technický list: Stáhnout (0.5 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.4 MB)
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BARVY A LAKY HOSTIVAŘ
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M