Roberlo Hydrax, 1K vodou ředitelný plnič, šedý, 1 l
     

Roberlo Hydrax, 1K vodou ředitelný plnič, šedý, 1 l

Roberlo Hydrax, 1K vodou ředitelný plnič, šedý, 1 l
     
Roberlo HYDRAX je vodouředitelný 1K základ pro opravy automobilů, které vyžadují rychlost a optimalizaci doby procesu přelakování. Vyniká rychlostí schnutí, je snadno brousitelný za sucha i za mokra. Je vhodný pro bodové opravy i pro velké plochy. Vykazuje dobrou přilnavost na různých površích používaných v automobilovém průmyslu jako např. ocel, hliník, galvanizované a nerezové kovy a plasty více

Roberlo HYDRAX je vodouředitelný 1K základ pro opravy automobilů, které vyžadují rychlost a optimalizaci doby procesu přelakování. Vyniká rychlostí schnutí, je snadno brousitelný za sucha i za mokra. Je vhodný pro bodové opravy i pro velké plochy. Vykazuje dobrou přilnavost na různých površích používaných v automobilovém průmyslu jako např. ocel, hliník, galvanizované a nerezové kovy a plasty a také na originálních lacích, tmelech nebo reaktivních základech. Může být přelakován vodou ředitelnými bázovými laky.

Jedná se o základní nátěr na vodní bázi, díky čemuž je šetrný k životnímu prostředí i zdraví uživatele. Obsahuje antikorozní přísady.

Objem 1 l.

Barva šedá.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem > 5 ks
Technický list: Stáhnout (0.2 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.2 MB)
Objednací číslo: 62713
Výrobce: Roberlo
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M