HK lazura Grey Protect, Remmers, mlhově šedá (FT20930), 5 l Bezpečnostní informace
     

HK lazura Grey Protect, Remmers, mlhově šedá (FT20930), 5 l

HK lazura Grey Protect, Remmers, mlhově šedá (FT20930), 5 l Bezpečnostní informace
     
Prémiová tenkovrstvá olejová lazura na dřevo v exteriéru v šedých odstínech na bázi rozpouštědel s vysokou ochranou proti vlhkosti. Použití: dřevo v exteriéru, dřevěné trámy bez kontaktu se zemí. Zvláště vhodná na ploty, hrázdění, přístřešky pro auta, dřevěné obložení, okenice, obklady, zahradní domky, okna, dveře, atd. (Na okna a dveře pouze jako základ.) Vlastnosti: přírodní více

Prémiová tenkovrstvá olejová lazura na dřevo v exteriéru v šedých odstínech na bázi rozpouštědel s vysokou ochranou proti vlhkosti.

Použití: dřevo v exteriéru, dřevěné trámy bez kontaktu se zemí. Zvláště vhodná na ploty, hrázdění, přístřešky pro auta, dřevěné obložení, okenice, obklady, zahradní domky, okna, dveře, atd. (Na okna a dveře pouze jako základ.)

Vlastnosti: přírodní šedé tóny. 3 v 1, tj. impregnace, základ a lazura. Ochrana dřeva před vlhkostí a UV zářením. Nátěr je hydrofobní, zajistí rychlé schnutí mokrých povrchů. Chrání proti povětrnostním vlivům, plísním a řasám, snižuje riziko zamodrání a hniloby. Zvýšený podíl pevných částí zvyšuje fyzikální bezpečnost proti požerku vosami. Následné ošetření bez přebroušení.

Aplikace: přípravek je připraven k přímé aplikaci bez nutnosti ředění. Spotřeba cca. 100 ml/m2 na jeden nátěr (závisí na savosti dřeva). Je nutné nanést minimálně 2 nátěry. Suchý po cca 12 hodinách.

méně
Skladem
1 789,26 Kč bez DPH / ks
2 165,00 Kč vč. DPH / ks
357,85 Kč bez DPH / l
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.3 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: 11000505
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Remmers
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M