Roberlo Futura Glass, lehký polyesterový tmel se skelným vláknem, 750 ml
     

Roberlo Futura Glass, lehký polyesterový tmel se skelným vláknem, 750 ml

Roberlo Futura Glass, lehký polyesterový tmel se skelným vláknem, 750 ml
     
Roberlo Futura Glass, ultralehký polyesterový tmel obohacený o skelná vlákna, je ideální pro opravy podvozků. Je vhodný pro povrchy, které vyžadují maximální odolnost a přilnavost. Díky speciální receptuře je měkčí a pružnější než běžné tmely se skelným vláknem, navíc je eliminován vznik pórů. Futura Glass tmel zaručuje snadnější broušení a zkrácení doby opravy. Splňuje limity VOC, je tedy více

Roberlo Futura Glass, ultralehký polyesterový tmel obohacený o skelná vlákna, je ideální pro opravy podvozků. Je vhodný pro povrchy, které vyžadují maximální odolnost a přilnavost.

Díky speciální receptuře je měkčí a pružnější než běžné tmely se skelným vláknem, navíc je eliminován vznik pórů. Futura Glass tmel zaručuje snadnější broušení a zkrácení doby opravy. Splňuje limity VOC, je tedy ohleduplný k životnímu prostředí.

Může být aplikován na ocel, hliník, galvanizované a polyesterové povrchy. Pokud je požadována maximální ochrana, nanášejte na epoxidový základ. Neaplikujte na termoplastické laky a reaktivní základy.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem > 5 ks
Technický list: Stáhnout (0.1 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.3 MB)
Objednací číslo: 62333
Výrobce: Roberlo
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M