IMPORTÉR AUTOLAKŮ PPG A NEXA DO ČR

Průmyslové lakování

prumyslove_lakovani.jpg

PPG SELEMIX -  prémiová technologie

PPG SELEMIX  je vysoce kvalitní multi-mix systém, perfektně přizpůsobený pro povrchovou úpravu a ochranu povrchů v lehkém průmyslu. Současně se uplatňuje pro nástřiky garážových vrat, zemědělské techniky, apod. Produktová řada SELEMIX  je tvořena řadou koncentrovaných tonerů a pojiv. Jejich kombinací lze navrhnout lakovací systém tak, aby splňoval specifické požadavky na aplikaci, kvalitu a cenu. Vlajkovou lodí systému je bezzákladový nátěr SELEMIX DTM (Direct to Metal), který nabízí velice flexibilní a efektivní řešení lakovacího procesu. Nabídka barev zahrnuje všechny hlavní průmyslové standardy (RAL, NCS, Pantone, Britské standardy a další). Více informací naleznete zde.

 

PPG PROTECTIVE & MARINE COATINGS  - AMERCOAT, SIGMA COATINGS, FREITAG

Produktové řady Amercoat (dříve Ameron), SIGMA Coatings a francouzská značka FREITAG nabízí průmyslové nátěrové hmoty určené pro použití v nejtěžších klimatických podmínkách. Veškeré nátěrové systémy jsou navrhovány s ohledem na aplikační požadavky zákazníka  a v souladu s mezinárodní normou ISO 12944. Nejnovějším trendem v produktech PPG PMC jsou nátěrové hmoty na bázi polysiloxanů (PSX 700), jejichž formulace je chráněna patentem. Více informací naleznete zde.Výběr technických listů naleznete ke stažení zde. Pro více informací a konkrétní nabídku kontaktujte naše technické oddělení.


PRÁŠKOVÉ BARVY PPG

Nabídka práškových barev od PPG Industrial Coatings zahrnuje širokou škálu výrobků s různými vlastnostmi a pro různé aplikace. V naší nabídce naleznete polyesterové barvy určené pro nátěry předmětů vystavených působení povětrnostních vlivů, ale také epoxidové a polyester-epoxidové barvy určené pro nátěry předmětů ve vnitřních prostorách. Nabídka barev zahrnuje vzorník RAL i barvy přizpůsobené požadavkům našich odběratelů. Vyrábíme barvy pro hladké i strukturální povlaky, se stupni lesku od matného přes polomatný a pololesklý až po plně lesklý. V nabídce máme také širokou škálu metalizovaných a kladívkových barev. V oblasti polyesterových barev nabízíme výrobky nejvyšší kvality (fasádové) s atestem Qualicoat a výrobky bez obsahu TGIC.

 

LAFAZIT

Značka Lafazit byla založena v roce 1992 v německé Žitavě. Výrobní program je zaměřen na nátěry na bázi syntetických pryskyřic pro průmyslové použití. Významný podíl tvoří nátěry na ochranu dřeva (lazury, mořidla, speciální laky). Od roku 2004 je firma Spectrum Franěk výhradním dovozcem nátěrových materiálů LAFAZIT do České a Slovenské republiky.


WINKELMANN

Historie rodinné firmy WINKELMANN GmbH & Co KG se píše již skoro 100 let. Na ploše 24.000 m² se v Dortmundu vyrábí všechny druhy průmyslových nátěrových hmot. Pro zajištění vysoké kvality značek WINCOLOR a WIMADUR ® je společnost od roku 1996 držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2000. Motto firmy zní: "Pouze kvalita má budoucnost".

 

SIGMA COATINGS

Koncern PPG vyrábí barvy a lazury značky SIGMA Coatings pro nátěry dřevěných oken, eurooken a dveří. Truhláři v České republice již přes 20 let používají na ochranu vyráběných oken a dveří profesionální výrobky značky SIGMA Coatings. V našich systémech lazurovacích laků a krycích barev Sigma se snoubí mimořádně vysoké estetické hodnoty a užitková trvanlivost vyžadovaná koncovými odběrateli s optimálními parametry aplikace výrobků, obzvlášť žádoucími pro výrobce.

 

ZNAČENÍ SILNIC NAVIGATOR

Výrobky značky Navigator jsou moderní materiály sloužící k vodorovnému značení silnic. V nabídce PPG Industrial Coatings naleznete silniční barvy, termoplastické hmoty, chemicky tuhnoucí hmoty a doplňkové materiály nezbytné pro aplikaci na silnici. Všechny materiály na vodorovné dopravní značení mají potřebnou dokumentaci.