Spouštíme nový e-shop

Pro snadnější nákup a komunikaci se zákazníky jsme vyvinuli nový e-shop. Vítejte, brouzdejte, nakupujte a komunikujte s námi. Jsme tu pro Vás.

Po několikaměsíčních intenzivních přípravách, ladění vzhledu i obsahu, programování funkcí a propojování různorodých systémů, si Vám nyní dovolujeme představit zcela novou firemní webovou prezentaci rozšířenou o veřejný e-shop. Design stránek jsme svěřili zkušené reklamní agentuře Dogfish, s vlastním e-shopem a propojením s našimi interními systémy se bravurně popral pan Onřej Rais a o obsah jsme se postarali vlastními silami. Výsledek teď můžete vidět sami. Všem moc děkujeme a těšíme se na další společné výzvy a projekty.

Na našem novém e-shopu najdete široký výběr lakovacích systémů pro osobní i užitková vozidla, nátěrové hmoty pro lehký i těžký průmysl, nejrůznější přístroje a materiál používaný v lakovnách při vlastním lakování či přípravě lakovaného povrchu. Na e-shopu nabízíme i základní sortiment speciálních leteckých tmelů a nátěrových hmot. Vybírat můžete i z rozličných stavebních omítek, barev a laků pro interiér i exteriér, barev, laků, lazur či dalších ošetřujících nátěrů na dřevo, kov, beton atd. Samozřejmostí jsou potřeby pro malíře, natěrače a lakýrníky včetně ochranných prostředků. Naše portfólio je opravdu rozsáhlé a budeme se ho snažit postupně na e-shop doplňovat. 

Skrze webové stránky Spectrum-Franěk s námi můžete komunikovat, můžete se přihlásit na odborná školení či si snadno domluvit konzultaci s našimi odborníky. Máme ambici postupně vybudovat platformu plnou praktických informací, chceme přinášet zprávy o nových technologiích a inovacích v oboru, zpracovávat případové studie.

Nespíme, jedeme dál. Tento e-shop je živý organismus, který se neustále vyvíjí, doplňujeme ho nejenom o nové produkty a informace, vyvíjíme i další funkce pro jeho ještě lepší používání. Budeme určitě rádi za vaše přínosné postřehy a návrhy na zlepšení či doplnění. Napište nám.

Závěrem zbývá už jen popřát návštěvníkům a uživatelům tohoto webu i webu samotnému AŤ SE DAŘÍ!

 

 

PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M