Capalac Profi Venti hedvábně matný W 0,95 l Bezpečnostní informace
       

Capalac Profi Venti hedvábně matný W 0,95 l

Capalac Profi Venti hedvábně matný W 0,95 l Bezpečnostní informace
       
Syntetický email se schopností regulace vlhkosti na základní, pomocné i finální nátěry dřevěných oken a omezeně rozměrově stálých dřevěných konstrukčních dílů do vnějších i vnitřních prostorů. Bez obsahu aromatických uhlovodíků. Použití: Lakový systém na nátěry oken se schopností regulace vlhkosti do vnějších i vnitřních prostorů jako základní nátěr, mezivrstva a finální nátěr. více

Syntetický email se schopností regulace vlhkosti na základní, pomocné i finální nátěry dřevěných oken a omezeně rozměrově stálých dřevěných konstrukčních dílů do vnějších i vnitřních prostorů. Bez obsahu aromatických uhlovodíků.

Použití: Lakový systém na nátěry oken se schopností regulace vlhkosti do vnějších i vnitřních prostorů jako základní nátěr, mezivrstva a finální nátěr.

Balení / velikosti nádob: 1 l a 2,5 l

Barevné odstíny: Bílý. Širokou škálu barevných odstínů lze tónovat systémem ColorExpress (Capalac mix). U intenzivních barevných odstínů může občas docházet k oděru pigmentu (tzv. „psací efekt“).

Stupeň lesku: Hedvábně matný.

Vhodné podkladové materiály: Rozměrově stálé a omezeně rozměrově stálé dřevěné konstrukční součásti. Podklad musí být čistý, nosný a zbavený odpuzujících látek. Vlhkost dřeva nesmí překročit u rozměrově stálých dílů 13 % a u omezeně rozměrově stálých dílů 15 %.

Spotřeba cca 80 - 100 ml /m2 při natírání štětcem, cca 70 - 90 ml / m2 při aplikaci válečkem, cca 100 - 120 ml/m2 při aplikaci stříkáním.

méně
Skladem
511,57 Kč bez DPH / ks
619,00 Kč vč. DPH / ks
538,49 Kč bez DPH / l
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.1 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.4 MB)
Objednací číslo: 761731
Výrobce: Caparol
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M