Brusný kotouč Norton BLAZE F980, P36, průměr 50 mm, pro opracování kovů
       

Brusný kotouč Norton BLAZE F980, P36, průměr 50 mm, pro opracování kovů

       
Rychlevyměnitelné brusné disky Norton BLAZE F980 se používají pro broušení malých ploch, pro úpravu rovného i zakřiveného povrchu. Vlastnosti: obsahují SuperSize protizanášecí vrstvu a nejodolnější fíbrovou podložku. Kotouče mají výrazně rychlejší řeznou schopnost a životnost oproti běžným výrobkům. Redukce zahřívání, zanášení a zaleštění na nerezových ocelích, titanu a slitinách. Be více

Rychlevyměnitelné brusné disky Norton BLAZE F980 se používají pro broušení malých ploch, pro úpravu rovného i zakřiveného povrchu.

Vlastnosti: obsahují SuperSize protizanášecí vrstvu a nejodolnější fíbrovou podložku. Kotouče mají výrazně rychlejší řeznou schopnost a životnost oproti běžným výrobkům. Redukce zahřívání, zanášení a zaleštění na nerezových ocelích, titanu a slitinách. Beznástrojový upevňovací systém pro rychlou a snadnou výměnu disků.

Průměr: 50 mm

p> Zrnitost: P36

Použití: Vhodné pro strojní broušení dílů z nerezové oceli a jiných extrémně tvrdých materiálů. Určeno pro pneumatické nářadí, mini úhlové brusky.

méně
Není skladem
23,67 Kč bez DPH / ks
28,64 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
591,75 Kč bez DPH / balení
716,02 Kč vč. DPH / balení
Objednací číslo: 66261058704
Výrobce: Norton
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M