Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení 10 kg
       

Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení 10 kg

Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení 10 kg
       
BARVA NA LAJNOVÁNÍ – latexová barva pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech. Vlastností: Barva na lajnování je určena pro značení čar na venkovních hřištích a sportovních plochách. Pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech. Balení 10 kg Zpracování: Barva se důkladně rozmíchá a naředí na vhodnou konzistenci pro zvolený způsob aplikace. Do více

BARVA NA LAJNOVÁNÍ – latexová barva pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech.

Vlastností: Barva na lajnování je určena pro značení čar na venkovních hřištích a sportovních plochách. Pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech.

Balení 10 kg

Zpracování: Barva se důkladně rozmíchá a naředí na vhodnou konzistenci pro zvolený způsob aplikace. Doporučené ředění barvy: 1 díl barvy a 1 až 2 díly vody. Barva se nanáší přímo na suchý podklad (posečený trávník atd.) všemi typy lajnovacích vozíků, stříkáním, štětcem nebo válečkem.

Nanášení: Navalováním, stříkáním, štětcem, válečkem.

Spotřeba: cca 8 – 10 kg neředěné barvy na fotbalové hřiště (při ředění 1 : 1), cca 6 – 7 kg neředěné barvy na fotbalové hřiště (při ředění 1 : 2).

méně
Skladem > 5 ks
505,80 Kč bez DPH / ks
612,02 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Technický list: Stáhnout (0.3 MB)
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.3 MB)
Objednací číslo: 370602
Výrobce: BARVY A LAKY HOSTIVAŘ
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M