Barva na lajnování HET 12 kg
     

Barva na lajnování HET 12 kg

     
BARVA NA LAJNOVÁNÍ – barva na značení travnatých ploch. Vlastností: BARVA NA ZNAČENÍ TRAVNATÝCH PLOCH - určená především pro lajnování sportovišť jako jsou hřiště na fotbal, softbal, ragby, tenis, baseball, golf a na značení ostatních volnočasových travnatých ploch. Barvu lze použít i na hřištích s pískem, antukou apod. Balení: 12 kg Barva: Bílý, v případě potřeby l více

BARVA NA LAJNOVÁNÍ – barva na značení travnatých ploch.

Vlastností: BARVA NA ZNAČENÍ TRAVNATÝCH PLOCH - určená především pro lajnování sportovišť jako jsou hřiště na fotbal, softbal, ragby, tenis, baseball, golf a na značení ostatních volnočasových travnatých ploch. Barvu lze použít i na hřištích s pískem, antukou apod.

Balení: 12 kg

Barva: Bílý, v případě potřeby lze do světlých odstínů tónovat barvami HETCOLOR nebo KOLORKA FORTE (max. do poměru 1 : 5 dílům barvy).

Zpracování: Potřebné množství barvy se naředí čistou vodou do požadované konzistence podle konkrétního typu lajnovacího zařízení a požadované kryvostí (kontrastu). Pro válcové lajnovačky se obvykle ředí v poměru 1 : 1 až 1 : 3 (barva : voda), pro stříkací lajnovačky obvykle v poměru 1 : 2 až 1 : 5. Vyšší podíl vody snižuje kontrast a odolnost barvy proti povětrnostním vlivům.

Nanášení: Aplikovatelná běžnou značkovací technikou - stříkacími nebo válcovými (bubnovými) lajnovacími vozíky.

Spotřeba: Cca 8 – 10 kg neředěné barvy na fotbalové hřiště (při ředění 1 : 1), cca 6 – 7 kg neředěné barvy na fotbalové hřiště (při ředění 1 : 2).

méně
Není skladem
577,30 Kč bez DPH / ks
698,53 Kč vč. DPH / ks
- + Způsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy (Česká republika) Osobní odběr Jablonec n. N. zdarma Osobní odběr Písek zdarma Dopravce DSV - balík do 30 kg 236 Kč vč. DPH Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pondělí) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (úterý) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (středa) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (čtvrtek) zdarma Pravidelný rozvoz zboží vozy Spectrum Franěk (pátek) zdarma
Způsoby platby Platba předem zdarma
Objednací číslo: 370610
Výrobce: HET
PPG
NEXA Autocolor
PPG Delfleet One
Quickline
MaxMeyer
PPG Selemix
PPG Protective & Marine
3M