IMPORTÉR AUTOLAKŮ PPG A NEXA DO ČR

Představujeme vám 3M™ PPS 2.0

O stupeň vyšší úroveň lakování

Jako lakýrník si na své práci ohromně zakládáte. Víte, že maximální kvalita opravy závisí na tom, jakou práci odvedete v lakovací kabině. Nemáte čas pohrávat si s neosvědčenými nástroji ani zlevněnými potřebami. Čas jsou peníze, kvalita je na prvním místě a zakázky musejí odsýpat.

Právě proto vyvinula společnost 3M před téměř 20 lety první systém jednorázových kelímků pro nástřik – systém přípravy laku 3M™ PPS™. Lakýrníci potřebovali čistší, rychlejší a účinnější způsob míchání a aplikace barev.

Po tisících hodin sledování a spolupráce se stovkami lakýrníků po celém světě nyní vědci společnosti 3M přepracovali systém 3M™ PPS™ – jeho nejúčinnější části ovšem ponechali.


Představujeme vám 3M™ PPS 2.0

Tento od základů přetvořený systém je navržen tak, aby vám usnadnil život. Abybyl váš proces lakování čistší a rychlejší. A aby se z vás stal lepší, produktivnější lakýrník – s větší důvěrou v kvalitu své práce a s větší schopností překonávat očekávání zákazníků i firmy.

Jedná se o další vývojový stupeň přelomové lakovací technologie 3M™ PPS™. Nedovolte, aby se cokoli dostalo mezi vás a rychlejší, čistší a kvalitnější nátěr. Požadujte 3M™ PPS™ řady 2.0.

Leták ve formátu .pdf (1.-3.strana)

Leták ve formátu .pdf (4.-6. strana)


Více informací vám poskytne autorizovaný distributor výrobků 3M: firma Spectrum Franěk, s.r.o.