A080, AquaMax Base Coat, Flop Controller (regulátor flopu), 1 l
       

A080, AquaMax Base Coat, Flop Controller (regulátor flopu), 1 l

A080, AquaMax Base Coat, Flop Controller (regulátor flopu), 1 l
       
A080 MaxMeyer Base Coat je vodou ředitelná transparentní báze lakovacího systému AquaMax se schopností regulovat "flop". Vlastnosti a výhody: krátké časy sušení, tím zvýšený výkon a úspora nákladů vynikající krycí schopnost snadné použití Barevný odstín: transparentní Objem: 1 l Doporučené ředidlo: AquaMax ředidlo na vodní bázi (obj. č. 9910025) Aqu více

A080 MaxMeyer Base Coat je vodou ředitelná transparentní báze lakovacího systému AquaMax se schopností regulovat "flop".

Vlastnosti a výhody:

 • krátké časy sušení, tím zvýšený výkon a úspora nákladů
 • vynikající krycí schopnost
 • snadné použití

Barevný odstín: transparentní

Objem: 1 l

Doporučené ředidlo: AquaMax ředidlo na vodní bázi (obj. č. 9910025)

Aquamax je snadno použitelný systém vodou ředitelných bází pro dvou a třívrstvé opravy, který poskytuje dobrou shodu barevných odstínů napříč všemi značkami automobilů běžné produkce. Základní lak AquaMax lze přelakovat čirým lakem MaxMeyer 0300 HS, čímž je dosaženo vysoce kvalitního odolného lesklého povrchu. Systém nabízí ucelenou řadu míchatelných pigmentů v pastelových, metalických, perleťových a xirallic odstínech pro vysokou přesnost dosažení požadovaného odstínu.

Při předchozím použití vysokovrstvých plničů a vyrovnávacích plničů "mokrý do mokrého" tvoří základní nátěr AquaMax společně společně s bezbarvým lakem 0300 HS kompletní vysoce kvalitní systém oprav.

Výrobek je určen pouze pro profesionální použití.

méně
Skladem
Bezpečnostní list: Stáhnout (0.1 MB)
Objednací číslo: A080
Výrobce: MaxMeyer AquaMax

Související produkty

         
  PPG
  NEXA Autocolor
  PPG Delfleet One
  Quickline
  MaxMeyer
  PPG Selemix
  PPG Protective & Marine
  3M