IMPORTÉR AUTOLAKŮ PPG A NEXA DO ČR

Vybavení lakoven

vybaveni_lakoven.jpg

Zkušenosti firmy spolu s kvalitou dodávaných výrobků a vysokou kvalifikací techniků a obchodníků jsou pro každého lakýrníka, autoservis a dílnu zárukou, že dostává nejen ten nejlepší materiál, ale také maximální technickou podporu a servis. Naši specialisti poradí každému zájemci jaký nejvhodnější míchací systém vybrat. Své zákazníky nejen proškolíme, ale dodáme jim i veškeré potřebné vybavení pro míchárnu a lakovnu. Technický servis a podpora je u nás samozřejmostí. Naši zákazníci na základě dohodnutých podmínek spolupráce mohou získat do dlouhodobého pronájmu míchací zařízení s kompletním vybavením - skříň, stůl, váha, míchací víčka, software a nástroje nezbytné pro funkční koloristiku.

Lakovací a vypalovací kabiny SAIMA jsou určeny pro zákazníky, kde je kladen požadavek především na dobrý poměr cena/výkon. Tyto kabiny jsou vyráběny v Itálii v továrně s dlouholetou tradicí výroby lakoven. Kompletní dodávky na klíč.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

DEVILBISS

stříkací pistole a příslušenství

SATA

lakovací zařízení, lakovací pistole, filtrační systémy, prostředky na ochranu zdraví při práci

FESTOOL

nářadí a příslušenství pro autolakýrníky

3M

kompletní sortiment doprovodných materiálů pro lakování - opravy, broušení, maskování, tmelení, lakování, leštění, vzduchové a elektrické nářadí, stříkací technika

ROBERLO

stěrkové a stříkací tmely, plniče, nástřiky na podvozky, brusivo

LJF TOTALSEAL

PU těsnící tmely, lepidla na autoskla

CARLOFON

spreje, podvozkové materiály UBS, lepidla a tmely

COLAD

spotřební materiál a vybavení lakoven

APV

maskovací papíry a fólie