IMPORTÉR AUTOLAKŮ PPG A NEXA DO ČR

Letecký průmysl

letecky_prumysl.jpg

Jako výhradní dovozce produktů společnosti PPG do České republiky Vám můžeme od roku 2005 nabídnout i produkty PPG Aerospace (PRC-DeSoto) pro odvětví leteckého průmyslu. Hlavními komoditami v této divizi jsou letecké těsnící tmely, letecké civilní i vojenské lakovací systémy, balící a aplikační systémy SEMCO a doprovodné chemické materiály (oleje, maziva a hydraulické kapaliny Aeroshell, tmely Dow Corning a další).  Díky úzké spolupráci s firmou PPG Aerospace Vám můžeme nabídnout kromě výše uvedených produktů také profesionální technickou podporu (dokumentace, technici PPG Aerospace pro oblasti lakování a tmelení) a poradenství.

Produkty

Letecké těsnící tmely

Společnost PPG Aerospace - PRC-DeSoto je již přes 50 let hlavním producentem  produktů pro leteckou výrobu, údržbu a opravárenství a to hlavně díky velice specializovanému odvětví leteckých těsnících tmelů. PRC letecké tmely byly první elastomerické produkty schopné odolat leteckému palivu po dlouhou dobu. Od té doby se těsnící tmely jako PR-1440 a Pro-Seal 890 staly známým standardem pro tmelení leteckých palivových nádrží v téměř každém letounu na světě. Tato tradice vedoucího postavení pokračuje s vývojem stále nových těsnících tmelů založených na Permapol® polymerech. Tyto tmely jsou lehčí, vydrží vyšší teploty, rychleji tuhnou a jejich aplikace je snadnější.

 

Tmelící systém Sealcaps

Technologie PRC Seal Caps přináší zcela novou úroveň přesnosti, kvality a snadnosti procesu tmelení. Je to díky tomu, že každý Seal Cap je vytvořen, aby bezpečně pasoval na šroub a poté zatuhl na místě a tím pokaždé zajistil konzistentní zatmelení. Znamená to rychlejší aplikaci, eliminaci nezatmelení některých míst a méně odpadu. Seal Capy jsou vytvořeny ze stejného těsnícího tmelu PRC  a Pro-Seal které používáte nyní, takže není potřeba žádný nový kvalifikační proces. Jedná se tedy o zelenější, čistější alternativu k tradičním tmelícím metodám.

 

Nátěrové systémy

Vojenské letecké nátěrové systémy

Vojenské pozemní nátěrové systémy

Civilní letecké nátěrové systémy

PPG Aerospace, PRC-DeSoto je kvalifikováno na více komerčních a všeobecných specifikací, než kterýkoliv jiný dodavatel. S více než tisícem typů laků nabízíme nejširší řadu v leteckém průmyslu. Naše laky mohou být aplikovány na velké množství povrchů včetně sklolaminátu, kompozitních materiálů a kovových povrchů pro svoji mimořádnou odolnost proti korozi a chemikáliím. Naše laky Desothane® HS dosahují velice pěkného vzhledu s dlouhotrvající odolností a byly úspěšně aplikovány v nejširším rozsahu podmínek počasí. Naše nové selektivně stripovací podkladové nátěry zkracují cyklus přelakování o přibližně 40 %. Nabízíme jeden z nejkomplexnějších sortimentů vojenských nátěrů určených pro použití na leteckých strojích a malých vozidlech až po bitevní tanky. Jméno firmy PPG Aerospace je synonymem pro kvalitu, vysoký standard a inovaci na neustále se měnícím trhu. Náš unikátní sortiment obsahuje: kamuflážní nátěrový systém s nízkým VOC - CARC odolnost, kamuflážní konvenční nátěrové systémy, dočasné kamuflážní nátěrové systémy, systémy odrážející infračervené záření.


Oleje, maziva a hydraulické kapaliny Aeroshell

Produkty Aeroshell nabízejí již mnoho generací nejvyšší kvalitu v oblasti maziv, olejů a hydraulických kapalin pro letouny od nejmenších ultralehkých letadel přes helikoptéry po největší přepravní letouny současné doby.

 

Aplikační systémy SEMCO

Na produkty značky Semco spoléhají zákazníci po celém světě již více než 45 let. Jedná se o balící a aplikační systémy, které nabízejí řešení pro širokou škálu aplikací. Semco nabízí širokou škálu vytlačovacích pistolí, míchacích zařízení, kartuší, aplikačních trysek a jehel. Díky své široké využitelnosti jsou systémy Semco používány jak v leteckém průmyslu tak elektrotechnickém průmyslu.


Kontakt

Stanislav Šimon
Obchodní manager - letecký průmysl
ssimon@spectrum-franek.cz +420 483 368 638, +420 724 731 946
ing. Markéta Hujerová
obchodní referentka
mhujerova@spectrum-franek.cz +420 483 368 639, +420 608 775 391
Spectrum Aerospace s.r.o.
Janovská 246/4, 466 05 Jablonec nad Nisou
IČ: 48291935, DIČ: CZ48291935