IMPORTÉR AUTOLAKŮ PPG A NEXA DO ČR

Lakování osobních a užitkových aut

lakovani_osobnich_a_uzitkovych_aut.jpg

Značky a jejich výrobky, které nabízíme, stojí na vrcholu světového žebříčku nátěrových hmot. Přinášejí svým zákazníkům stále nové podněty, nové výrobky a moderní řešení aktuálních problémů. Nové technologie zlevňují a urychlují celý proces oprav a zlepšují jejich kvalitu, neustále vylepšují přesnost receptur. Odkaz na oficiální stránky PPG Refinish zde.

 

PPG ENVIROBASE HP  - ověřená technologie pro osobní vozy

EnvirobaseTMHigh Performance je nový systém vodouředitelných bází, který významně omezuje emise těkavých látek do ovzduší a vyhovuje všem současným i budoucím legislativním požadavkům. Patentovaná mikrogelová technologie nabízí možnost míchání unilaků, metalických a perleťových odstínů s výbornou kryvostí a barevnou stálostí. V kombinaci s kvalitními základy, plniči a čirými laky PPG poskytuje vyjímečný lesk a odolnost finálního povrchu. Nedílnou součástí systému EnvirobaseTMHP je nový variantní kolorbox, umožňující snadný výběr hledaného odstínu. Tento vzorník barev je lakován systémem EnvirobaseTMHP a pravidelně aktualizován několikrát do roka. Systém EnvirobaseTMHP již nepotřebuje žádné míchací zařízení, rychle se aplikuje a svým špičkovým výkonem odráží pozici PPG jako světového lídra v opravárenských autolacích.

 

PPG DELTRON UHS  Progress - moderní pojetí 2K barev

DG UHS Progress je nový vysokosušinový unilak, vhodný pro úsporné a ekologicky šetrné lakování osobních a lehkých užitkových vozidel. Díky velkému výběru tužidel a ředidel se hodí jak na malé bodové opravy, tak na kompletní přelakování vozu za různých podmínek. Pigmenty DG UHS Progress jsou zcela bezolovnaté a obsahují výrazně méně organických rozpouštědel než konvenční přímolesklé laky. Základní osazení systému DG UHS Progress obsahuje pouze 20 pigmentů.

 

PPG DELFLEET - lakování užitkových vozidel

Lakovací opravárenský systém DELFLEET je specielně navržen pro užitkové a nákladní vozy, autobusy a tramvaje. Jedná se o pojidlový systém, u kterého pouze záměnou MS pojidel za pojidla UHS, získáme vysokosušinový systém  splňující přísné limitní podmínky hodnot VOC. Doposud používané barevné báze tedy nadále zůstávají součástí nově používaného systému. Barevnou paletu odstínů lze vybrat z nového vzorníku Delfleet Color Chromatic Selector, který dnes obsahuje více jak 15 tis. odstínů. Více informací zde.


MAX MEYER  Aquamax 2 - přátelská technologie

Aquamax 2 je praktický a jednoduchý vodouředitelný systém barevných bází vhodný pro opravy osobních vozů. Pigmenty tohoto systému se vyznačují vysokou kryvostí, čímž výrazně redukují počet vrstev nástřiku a tím i cenu lakovaného dílu. Systém Aquamax 2 nepotřebuje žádné míchací zařízení, neobsahuje žádná aditiva ani ředidla a je absolutně bez zápachu, což zřetelně zlepšuje pracovní prostředí.


MAX MEYER  UHS Duralit Extra - kompaktní 2K systém

UHS Duralit Extra je dvoukomponentní lakovací systém pastelových barev s přímým leskem, vyhovující všem současným legislativním nařízením. Vyznačuje se snadnou aplikací a excelentní kryvostí, umožňující nanášení v jednom kroku.


PPG QUICKLINE - kvalita za rozumnou cenu

Produktová řada PPG Quickline byla vyvinuta pro efektivní práci za různých aplikačních podmínek. Jedná se o ucelenou řadu tmelů, plničů a vrchních čirých laků včetně příslušných komponentů, které se dají snadno připravovat i aplikovat. Většina výrobků je dostupná i v malých baleních, které umožňují splnit dnešní náročné tržní požadavky zákazníků.